Get2Green breidt dienstverlening weer uit voor EPS Nederland: meer inzameling én sociale werkgelegenheid
In de afgelopen maanden hebben we met ons team hard gewerkt om de dienstverlening voor EPS Nederland en Soprema fors uit te breiden. Onze partners EPS Nederland en Soprema hebben een sterk groeiend klantenbestand en dat maakt het nodig om de inzamelstructuur voor afgedankte kunststoffen in de regio's Utrecht, Zuid-Holland en Noord-Holland verder op te schalen. Dit betekent dat wij investeren in nieuwe inzamelmiddelen, zodat we nog beter kunnen inspelen op de toenemende vraag naar duurzame inzameling van waardevolle grondstoffen voor de Nederlandse bouwindustrie.
Deze uitbreiding betekent een grote stap in het versterken van onze inzamelcapaciteit, en biedt ook nieuwe mogelijkheden op het gebied van sociale werkgelegenheid. Bij Get2Green zijn we er trots op dat we met deze opschaling opnieuw extra ruimte creëren voor mensen die via sociale werkvoorzieningen een vaste werkplek bij ons kunnen kunnen betrekken. Dit sluit ook perfect aan bij onze kernwaarden, waarbij het stimuleren van inclusiviteit en het bieden van kansen aan iedereen centraal staat.
Dankzij deze ontwikkeling kunnen we nog beter bijdragen aan een schoner milieu én de maatschappelijke doelen waarvoor we ons inzetten. Samen met onze klanten en partners blijven we werken aan een duurzame toekomst, waarbij we na elke stap dichter bij een circulaire economie komen.
Meer informatie over onze nieuwe inzamelstructuur of interesse in samenwerking? Neem gerust contact met ons op. Samen maken we het verschil!